Seyrantepe Veteriner Hizmeti – 24 Saat Açık Klinik

Gültepe Veteriner Kliniği Dıştan Çekilmiş Fotoğrafı

Kağıthane Seyrantepe Mahallesine yakın konumda bulunan veteriner kliniğimiz, 2014 yılından günümüze kadar uzanan deneyimli ve uzman ekibiyle can dostlarımıza veterinerlik hizmeti sunmaktadır. Gültepe Veteriner Kliniği, binlerce can dostumuza gerekli müdahaleleri yaparken aynı zamanda teknolojik aletler kullanarak en iyi hizmeti sağlamaktadır.Seyrantepe’de veteriner kliniği arayan kişilerin kliniğimize ortalama 10 dakikada ulaşması mümkündür. 

🔔 Kliniğimiz haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir.

Toplu Taşıma İle Kliniğimize Ulaşım

Bulunduğunuz konumdan veteriner kliniğimize toplu taşıma ile nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için “MOOVİTAPP” kullanabilirsiniz.

Bulunduğunuzdun konumdan veteriner kliniğimize kendi aracınız ile nasıl ulaşabileceğinizi öğrenmek için “Google Maps“, “Yandex Maps” kullanabilirsiniz.

Adresimiz: Ortabayır mahallesi sarıgöl cad. şair çelebi sok. No:44 KAĞITHANE/İSTANBUL

Telefon: 0212 270 13 90

Minik Dostlarımıza Özel Hizmetler

Gerek seyrantepe gerekse çevre ilçelerden (levent , sanayi mahallesi,kağıthane,şişli v.b ) gelen minik dostlarımız , yapılan işlemler sonrası klinikten en iyi şekilde ayrılmaktadır.Sizlere sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir.

  • Köpek, kedi, kuş, tavşan, hamster, sürüngen gibi her türlü evcil hayvanın tedavisi
  • Aşı ve koruyucu sağlık hizmetleri
  • Ameliyatlar ve cerrahi müdahaleler
  • Diş sağlığı hizmetleri
  • Nöbetçi veterinerlik hizmeti
  • Nöbetçi Veteriner 

Veteriner kliniğimiz, modern ve teknolojik ekipmanları ile en iyi hizmeti sunmak için hazırdır. Seyrantepe’den gelecekler için yerimiz kolay ulaşılabilir bir konumdadır ve kliniğimize araç veya toplu taşıma ile rahatça ulaşabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın sağlığı bizim için çok önemlidir, bu nedenle kliniğimize geldiğinizde sevimli dostlarınızın rahat ve konforlu bir ortamda olacağından emin olabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş: