Şimdi Randevu Alabilirsiniz!

4.Levent Veteriner

İstanbul 4.levent’ten gelerek veteriner kliniğimizin birçok ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.İstanbul levent ve 4.levent’e olan uzaklığımız oldukça yakındır.Kedi, köpek, egzotik hayvan, papağan, güvercin, tavşan ve birçok hayvan türüne muayene , cerrahi müdahale ve birçok işlemi Gültepe Veteriner Kliniğimizde gerçekleştiriyoruz.

Adres: Ortabayır mahallesi sarıgöl cad. şair çelebi sok. No:44 KAĞITHANE/İSTANBUL

İletişim Numaramız: 02122701390

Mail Adresimiz: info@gultepeveteriner.com

4.levent Gültepe Veteriner Kliniği arası mesafe 6 dakika (3.4 km)

İstanbul’un en tecrübeli ve teknolojik kliniklerinden birisi olarak her zaman minik dostlarımızın sağlığını düşünüyoruz.Uluslararası standartlarda kullanım sırasında hiçbir canlıya zarar vermeyecek şekilde üretilen ekipmanlarımız hekimlerimiz tarafından kullanılmaktadır.7/24 açık veteriner hizmeti vererek sizlerin 24 saat hizmetinizdeyiz.

Hizmet Verdiğimiz Minik Dostlarımız

  • Kedi 
  • Köpek 
  • Egzotik Hayvanlar 
  • Papağan 
  • Güvercin 
  • Muhabbet Kuşu 
  • Tavşan 
  • Egzotik Hayvanlar 

Türü listede olmayan ancak hekime ihtiyacı olan minik dostlarımız içinde kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.4.levent veteriner ihtiyaçlarında 7/24 arayabileceğiniz telefon numaramız sitemizde sizler ile paylaşılmıştır.

4.Levent Nöbetçi Veteriner

Haftanın hergünü ve günün her saati hizmet vermekteyiz.4.levent veteriner ihtiyaçlarınızda saat ve gün gözetmeksizin arayabilirsiniz.4.levent’ten gelecek olan kişiler için veteriner kliniğimiz oldukça yakın mesafededir.Kliniğimize gelen minik dostlarımız için en doğru tedaviyi uygulayan Gültepe Veteriner Kliniği sizler için doğru adrestir.

Kedi,köpek ve diğer türlere uyguladığımız muayane işleri hakkında bilgi almak için “Muayene” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Aşılama ve Mikro Çip uygulamalarımız hakkında yazdığımız makaleyi incelemek için “Aşılama ve Mikro Çip” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer hizmet bölgelerimizden ulaşım konusunda bilgi almak için “Hizmet Bölgelerimiz ” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş: