Sarıyer Veteriner Kliniği

Sarıyer,Zekeriyaköy, Bahçeköy gibi semtlerden gelen sevimli dostlarımız, veteriner kliniğimizin sunduğu tüm imkanlardan yararlanarak sağlıklarına kavuştu. 2014 yılından beri hizmet veren kliniğimiz, Sarıyer bölgesinin tüm veteriner ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir.

Siz ve evcil dostunuzun ihtiyaçlarını anlayarak, en iyi tedavi yöntemlerini uygulamak için uzman veteriner hekimlerimizle birlikte çalışıyoruz. Kliniğimizde son teknoloji ekipmanlarımız, modern tıbbi cihazlarımız ve geniş tecrübemizle birlikte, en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Hakkımızda

Abdurrahim Acar ve ekibinin 2014 yılından günümüze uzanan yolculuğunda çok fazla kedi,köpek,papağan,egzotik hayvanlar ve diğer tüm tür hayvanlar tedavi için kliniğe uğramıştır.Hizmet verdiğimiz ilk günden günümüze kadar hep aynı sevgi ve motivasyonla minik dostlarımıza ev sahipliği yaptık.

Sarıyer bölgesinden kliniğimize gelen minik dostlarımızı tedavi etmek , onların sorunlarına çözüm bulabilmek bizim için en büyük bağ olmuştur.

Sarıyer Nöbetçi Veteriner Kliniği

Sarıyer veya zekeriyeköy’de veteriner ihtiyacınız var ve güvenilir klinik arayan biriyseniz doğru adrestesiniz.Google Maps yorumlarımız ve uzman ekibimiz aklınızdaki soruları gidermeye yetecektir.Yeterli bilgiye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız 02122701390 numarası üzerinden veya info@gultepeveteriner.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.Acil ihtiyaçları düşünerek kliniğimiz 7/24 açık şekilde hizmet vermektedir.Sarıyer’den gelecek minik dostlarımız için kullandığınız harita uygulamasına (google maps veya yandex harita) Gültepe Veteriner Kliniği yazarak kliniğimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

  • Genel sağlık kontrolü: Genel sağlık durumunu kontrol ederiz ve herhangi bir hastalık veya enfeksiyon belirtisi varsa tedavi ederiz.
  • Aşılamalar: Evcil hayvanlarınız için gerekli olan aşıları veteriner hekimler tarafından yapılır.
  • Cerrahi operasyonlar: Evcil hayvanlarınızın cerrahi müdahalelerini gerçekleştiririz.
  • Diş hastalıkları: Evcil hayvanların dişlerine düzenli bakım yaparak diş hastalıklarını önlemeye yardımcı oluruz.Hastalıklı dişler ise tedavi edilir.
  • Acil müdahale: Kliniğimiz 7/24 hizmet vererek acil müdahaleye her zaman hazırdır.
  • Laboratuvar testleri: Kan testleri, idrar testleri, dışkı testleri ve biyopsi gibi testler, hastalıkların teşhisinde kliniğimiz tarafınadan kullanılmaktadır.
  • Mikroçip yerleştirme: Evcil hayvanlarınıza acısız sızısız mikroçip takılır.
  • Kene, pire ve parazit kontrolü: Kene, pire ve diğer parazitler, evcil hayvanların sağlığı için tehlikeli olabilir. Kliniğimiz, evcil hayvanınızın bu parazitlere karşı korunması ve tedavisi için çeşitli ilaçlar ve tedaviler sunar.

Sarıyer bölgesindeki veteriner kliniği seçiminde, siz ve evcil dostunuzun sağlığı için en iyi seçeneği sunan kliniğimizi tercih etmenizi öneriyoruz. Bizimle iletişime geçerek, evcil dostunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için bir randevu alabilirsiniz.

Bu İçeriği Paylaş: